Işığın Ortaya Çıkışı

 

BAŞLANGIÇTA KRALIN İRADESİNİN ORTAYA ÇIKIŞIYLA YANİ, KRALIN DÜNYAYI YARATMAYI ARZULAMASIYLA, SERT BİR KIVILCIM, İLAHİ /ÜSTSEL IŞIK ÜZERİNDE BİR İŞLEME / BEZEME YAPTI. KAPALILARIN KAPALISININ GİZİNDEN ÇIKAN BU SERT KVILCIM ŞEKİLSİZ BİR FORM ALDI. KIVILCIM, NE SİYAH NE BEYAZ, NE KIRMIZI VEYA YEŞİL, HİÇBİR RENKTE OLMAYAN BİR DAİRENİN MERKEZİNE SOKULDU. ÖLÇÜMLERİNE BAŞLAYINCA, BOŞ ALAN VE İŞLEMEYE PARLAYAN PARLAK ŞEKİLLER YARATTI. BU SERT KIVILCIMDAN, AŞAĞIDAKİ GÖLGELERİN RENKLERİNİ ALDIKLARI BİR KAYNAK FIŞKIRDI.

KAPALILARIN EN KAPALISINDAN, İKİ YÜZ ÇIKARDI: BİRİ YARILDI ÖBÜRÜ YARILMADI. GÜÇ KULLANAN ÜFLEMELER ATİK’İ AYIRANA KADAR ATMOSFERİ BİLİNMİYORDU VE KAPALI ÜSTSEL BİR NOKTA PARLADI. BU NOKTANIN ÖTESİNDE HİÇBİR ŞEY BİLİNİR DEĞİLDİR, VE BU YÜZDEN DOLAYI O, BAŞLANGIÇ İSMİYLE ANILIR. BU SÖYLENENLERİN İLKİ DEMEKTİR.

 

KUBBENİN PARLAKLIĞI

TANRI DÜNYAYI YARATTIĞINDA, BİZLERİN YANİ KAPLARIN ONUN ÇARPICI, KESKİN IŞIĞINI TÜMDEN ALAMAYACAĞIMIZI BİLİYORDU. BU ÇOK YAKLAŞILDIĞINDA, DÜNYAYI YAKACAK GÜNEŞİN IŞIĞI GİBİDİR. BU SEBEPLE YARATICI BU IŞIĞI KISMEN KAPAMIŞTIR.

HAM VE AHLAKSIZ DOĞAMIZI DÖNÜŞTÜRDÜKÇE, YAPTIĞIMIZ İÇSEL DÖNÜŞÜM ORANINCA GİZLENMİŞ IŞIĞI ORTAYA ÇIKARIRIZ. RUHSAL DEĞİŞİM İÇSEL KAPLARIMIZIN GENİŞLEMESİNE SEBEP OLUR. BÖYLELİKLE KAPALI IŞIKTAN DAHA FAZLA PAY ALABİLİRİZ.

hayvanlı porno